• Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100008489972152
  • https://twitter.com/FizyoPro
BEL EGZERSİZLERİ
  
                                    
                                            Bel Egzersizi
         Sırtüstü yere uzanın.Ellerinizle bacağınızından tutarak kendinize doğru çekin.Gövdenize yaklaştırarak gerin.Önerilen süre kadar gerin.Önerilen tekrar sayısını tekrarlayın.
Bel Egzersizi 
 Sırtüstü yere uzanın.Ellerinizle bacaklarınızdan tutarak gövdenize doğru yaklaştırın.Eğer dizlerinizde ağrı var ise dizin üstünden değilde bacağınızın arkasından tutabilirsiniz.Bu pozisyonda önerilen süre kadar germe yapın.Önerilen tekrar sayısını tekrarlayın.


 
Bel Egzersizi
Sırtüstü yere uzanın.Kollarınız yanda olacak şekilde kalçanızı yukarı kaldırın.Önerilen süre kadar pozisyonunuzu koruyun.Önerilen tekrar sayısını tekrarlayın.                                              
                                                 Bel Egzersizi
 
              Elleriniz ile ileri doğru uzanır iken dizleriniz üzerine doğru oturun. sırt bölgenizde gerilme hissedinceye kadar gerilin.  Önerilen süre kadar pozisyonunuzu koruyun.Önerilen tekrar sayısını tekrarlayın.    

    UYARI
          www.antalyafiziktedavi.com web adresinde bulunan egzersiz fotoğraflarının, içeriği ve uygulamaları sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir medikal öneri vermek ve tedavi amaçlı değildir.Yukarıdaki egzersizleri yapmadan önce Fizik Tedavi Uzman Hekiminize veya Fizyoterapistinize danışınız.Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
2004 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın