• Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100008489972152
  • https://twitter.com/FizyoPro

SIRT BÖLGESİ EGZERSİZLERİSIRT EGZERSİZLERİ 1
Dizlerinizin üzerinde oturur pozisyonu ile başlayın, ellerinizle uzanabildiğiniz kadar ileriye uzanın. Hareketi yaparken sırt bölgenizdeki kaslarınızın gerildiğinden emin olun. Önerilen germe süresi, sayısında egzersizi tekrarlayın.

SIRT EGZERSİZLERİ 2
Elleriniz ve dizleriniz üzerinde emekleme pozisyonu alın.El dirsek ve omuzunuzu düzgün pozisyonlanmasına özen gösterin.Sol kalçanızı diziniz düz olacak şekilde kaldırın.Hareket esnasında Başlangıç pozisyonunu korumaya çalışın.Önerilen sürede ve tekrar sayısında hareketinizi tamamlayın.

SIRT EGZERSİZLERİ 3
Elleriniz ve dizleriniz üzerinde emekleme pozisyonu alın.El dirsek ve omuzunuzu düzgün pozisyonlanmasına özen gösterin.Sağ kalçanızı diziniz düz olacak şekilde kaldırın.Hareket esnasında Başlangıç pozisyonunu korumaya çalışın.Önerilen sürede ve tekrar sayısında hareketinizi tamamlayın.

SIRT EGZERSİZLERİ 4

SIRT EGZERSİZLERİ 5 
                                                SIRT EGZERSİZLERİ 6UYARI
www.antalyafiziktedavi.com web adresinde bulunan egzersiz fotoğraflarının, içeriği ve uygulamaları sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir medikal öneri vermek ve tedavi amaçlı değildir.Yukarıdaki egzersizleri yapmadan önce Fizik Tedavi Uzman Hekiminize veya Fizyoterapistinize danışınız.